Kalmer Lepiku Hambaravi on 1997 aastal asutatud pereettevõte. Oleme hambaravi valdkonnas 23 toimekat aastat väärtuslikke kogemusi ja teadmisi kogunud. Meie sõbralik ja professionaalne kollektiiv töötab selle nimel, et Sina ja Su pere tunneksite rahulolu ja võiksite oma naeratustest kestvat rõõmu tunda.

Meie hambaravist leiad laia valiku, väga erinevaid, nii haigusi ennetavaid, kui ka hammaskonna probleeme lahendavaid teenuseid. Meie koolitatud arstid on heal meelel abiks just Sinule sobivaima lahenduse väljaselgitamisel. Kaasaegse tehnoloogia, kvaliteetsete materjalide ning meisterlike koostööpartnerite abiga pakume Sulle parimat võimalikku hambaraviteenust.

Soovime, et igast hambaravi külastusest jääks meeldiv mälestus, mida soovid meie juurde taas kogema tulla.

Hambakaariese ravi

Hambakaaries on levinuim hammaste haigus. Hambakaariest ehk hambaauke on vajalik õigeaegselt märgata ja ravida, et hambakahjustus ei saaks progresseeruda, sest juba defektiga hambakude ei taastu iseenesest.

Müofunktsionaalne teraapia

– on raviviis, mis korrigeerib patsiendi orofatsiaalseid funktsioone, rühti, hingamist, üldist enesetunnet jne…

Suuhügienisti teenused

Regulaarne suuhügienisti külastamine aitab ennetada tõsisemaid hammastega seotud haigusi….

Ortodontia 

Ortodontilise hambaravi eesmärk on korrigeerida hambumust selliselt, et tulemuseks oleks ilus ja sirge hambarida ning tagada seeläbi hambakaarte funktsionaalsus….

Juureravi

Juureravi ehk endodontia vajadus tekib hambajuure või hambanärvipõletiku korral….

Hambaravi narkoosis ja kirurgia

Hambaarsti poolt väljaselgitatud narkoosi sobivuse ja selle vajaduse korral on meie hambaravis võimalik teostada ka hambaravi üldnarkoosis…

3D röntgen

Kaasaegne hambaravi ei ole mõeldav ilma röntgenaparatuuri kasutamata, see on oluline abivahend hambaarsti töös ja hambahaiguste diagnostikas…

Proteesimine

Ortodontilise hambaravi eesmärk on korrigeerida hambumust selliselt, et tulemuseks oleks ilus ja sirge hambarida ning tagada seeläbi hambakaarte funktsionaalsus.

Kinkekaart

Kõik päevad ei ole ühtmoodi head, kuid usume, et igas päevas on midagi head. Soovime, et hambaarstivisiit saaks olla see osake head Sinu ja Su lähedase päevast…