Лечение кариеса зубов

Kaariese ravi – Hambakaaries on hamba kõvakoe kahjustus. Kaariese ehk hambaaukude ravi korral eemaldatakse kaariesest kahjustunud hambakude, täidetakse defektne koht tehismaterjaliga ja taastatakse hambakroon ning selle pinnad. Ravijärgselt taastub hamba mälumisfunktisoon ja esteetiline välimus.

Лечение корней

Juureravi — ehk endodontia vajadus tekib hambanärvi või juuretipu põletiku korral. Juureravi teostatakse hambal, mille närv on sügava hambaaugu kaudu nakatunud ning põhjustab tavaliselt valulikku põletikku. Põletik võib olla läinud edasi hamba juure alla lõualuusse. Siis on hammas ise selleks hetkeks hävinud närviga ja elutu.

Ортодонтия

Orodontia – tegeleb selle osaga suutervise tagamisest, mis on seotud hammaste asendiga. Ortodont aitab korrigeerida hambumust ja keskendub seega hambumusanomaaliate ennetusele ning ravile. Ortodontilise ravi tulemuseks on ilus ja sirge hambarida ning kaunis naeratus.

Рентген 3D

Röntgen – Kaasaegsel tehnoloogial põhineva digitaalröntgensüsteemi kasutamine, aitab tagada täpse diagnoosi ja koostada korrektne raviplaan, mis omakorda on parema ja kestva ravitulemuse saavutamise eelduseks. Meie hambaravis kasutusel olev 3D-röntgen võimaldab teostada panoraam-, suusiseseid- ja kolju külgülesvõtteid.

Протезирование

Proteesimine – terve hambarea, üksiku hamba või selle defektse osa asendamine hambatehniku poolt valmistatud tehiskonstruktsiooniga. Koostöös hambaarstiga leitakse patsiendile sobivaim lahendus.

Услуги гигиениста полости рта

Suuhügienisti teenused – spetsialisti läbi viidud erinevate protseduuride eesmärk on eelkõige igeme- ja hammaskonna haigusi ennetada ning pakkuda patsiendile põhjalikku suupuhastust.

Хирургия

Kirurgia – ambulatoorsed suukirurgilised protseduurid nagu hammaste või juurte eemaldamine, huule ja keelekida operatsioonid jm kohaliku tuimestusega kirurgiline sekkumisvajadus, mille teostamise vajaduse selgitab välja kirurg.

Стоматологическое лечение под наркозом

Narkoosis hambaravi – kirurgilist sekkumist vajava, keerulisema ravijuhtumi lahendamiseks, pakume ka hambaravi narkoosis. Meie kogenud anestesioloog ja anesteesiaõde tagavad patsiendile kogu protseduuri kestel turvaliselt parima võimaliku teenuse.